Mój Tata, Mój Świat

Autor: Victor D. O. Santos
Wydawnictwo: Słowne Młode
Liczba stron: 32
Wiek: 4+
Moja ocena: 4/5

„Mój tata, mój świat” to poruszająca książka dla dzieci o pięknym związku ojca i syna oraz o sile miłości.

Oliver z tatą nigdy nie poznali dziadka, ale chłopiec zastanawia się, jak opisałby swojego tatę dziadkowi. Wie na pewno, że powiedziałby o nim jaki jest niesamowity, kochający, opiekuńczy, silny i że jest jego nauczycielem, przewodnikiem oraz dobrym słuchaczem.

Chłopiec dalej opisuje tatę, który go pociesza, gdy się boi, uczy, jak radzić sobie z gniewem, a jednocześnie jak wyrażać swoje uczucia. Nigdy nie boi się wygłupiać ani przytulać. Kiedy Oliver dorośnie, aby samemu zostać tatą, ma nadzieję, że będzie taki sam – z nieco większą ilością włosów.

„Mój Tata, Mój Świat” to książka autorstwa Victora D.O. Santosa, która przedstawia spojrzenie na świat z perspektywy dziecka. W tej wzruszającej i płynącej z głębi serca historii młody czytelnik zabrany jest w podróż, w której poznaje, co to znaczy być tatą i być panem własnego losu. Ilustracje są szczegółowe i dodają do opowieści pełen miłości i dziecięcy ton.

W3Schools

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.