Wielki konkurs kup

Autor: Guido van Genechten
Wydawnictwo: Adamada
Liczba stron: 32
Wiek: 3+
Moja Ocena: 3/5

„Wielki konkurs kup” w zabawny sposób oswaja czytelników z dość wstydliwym tematem. Odchody mogą wzbudzić w dzieciach wiele emocji, począwszy od ciekawości, poprzez śmiech, aż do wstydu. Zatem usiądziecie wygodnie, ponieważ kiedy będziecie czytać tę książkę swoim pociechom, z pewnością wzbudzi ona u Was kupę śmiechu.

Król zwierząt, nie zważając na powagę swojego urzędu, fascynuje się puszczaniem bąków i robieniem kupki. Co roku organizuje Wielki Konkurs Kup, by podziwiać odchody zrobione przez swoich poddanych. Jego oddani przynoszą na zamek swoje “dzieła”, chcąc zdobyć główną nagrodę – tabliczkę z wyrytym imieniem zwycięzcy.

Każdy uczestnik zgłasza się do zamku króla w celu zaprezentowania swojej kupy. W edycji konkursu w roku 2017 kluczowa ma być prezentacja odchodów wytworzonych przez zwierzęta. W zawodach biorą udział różne stworzenia, od najmniejszej myszy, aż po słonia. Każdy zainteresowany prezentuje pomysł na swoją kupkę. Komu tym razem uda się zdobyć pierwsze miejsce? Przekonajcie się sami…

“Wielki Konkurs Kup” to humorystyczna książeczka, która pomaga dziecku oswoić się z nierzadko wstydliwym tematem odchodów. Jednocześnie pokazuje, że potrzeby fizjologiczne są czymś normalnym i naturalnym. Lektura może stać się przyczynkiem do nauki nocnikowania oraz w późniejszym treningu czystości.

W3Schools

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.