Roboty przyszłości

Autor: Artur Gulewicz
Wydawnictwo: Nasza Księgarnis
Liczba stron: 18
Wiek: 2+
Moja Ocena: 3+/5

„Roboty przyszłości” to książka kartonowa z elementem zabawy dla wszystkich miłośników tytułowej tematyki.

Publikacja w całości wykonana jest z dziewięciu solidnych, tekturowych stron z ilustracjami robotów. Każda z nich jest podzielona na trzy części, co daje w sumie masę kombinacji. Zatem dziecko może tworzyć wiele własnych wersji maszyn przyszłości. Jest w stanie na różne sposoby łączyć nazwy robotów z wykonywanymi przez nie czynnościami i doskonale się przy tym bawić. Dzięki prostym ruchom dziecko samo zmienia układ kartonowych stron i komponuje wygląd oraz przeznaczenie swojego robota.

Na każdej z części znajduje się fragment całego obrazka, który pasuje do innego fragmentu w książce. Zadaniem dziecka jest odnalezienie pasujących do siebie elementów i złożenie ich we wspólną całość. Obrazki niekoniecznie trzeba łączyć tak, by do siebie pasowały, można wymyślać własne ciekawe roboty, które mają niecodzienne zastosowania. Tworzeniu historyjek, których bohaterami są maszyny z przyszłości, zbyt szybko nie będzie końca. Jest to świetna zabawa na wiele godzin.

„Roboty przyszłości” to książka, która pobudza wyobraźnię i kreatywność. Jej barwne i pomysłowe ilustracje sprawią, że każdy mały robotyk zamarzy o skonstruowaniu swojego, niepowtarzalnego egzemplarza.

W3Schools

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.