Dzielni ratownicy

Autor: Nash Eryl
Wydawnictwo: Słowne
Liczba stron: 32
Wiek: 4+
Moja ocena: 5/5

„Dzielni ratownicy” to podnosząca na duchu książka obrazkowa oparta na faktach i pokazująca niesamowitą pracę, umiejętności oraz ważny sprzęt, których potrzebują ludzie ratujący życie.

Młody czytelnik pozna 12. pracowników służb ratunkowych z całego świata, którzy dbają o nasze zdrowie i życie każdego dnia.

Ta publikacja otwiera możliwość rozmowy o interesujących karierach i pozytywnych wzorach do naśladowania.

Każdy zaprezentowany zawód jest pokazany na podwójnej rozkładówce. Początkowo wyjaśniona jest konkretna praca danego bohatera, jego zadania i pokazane są zdjęcia tego, co robi. Na sąsiadującej stronie widać wszystkie narzędzia, których potrzebuje.

„Dzielni ratownicy” to pouczająca i interesująca lektura dla dzieci o najważniejszych pracach ludzi, którzy nas otaczają. Ten tytuł pokazuje i podpowiada młodym czytelnikom, czy w przyszłości chcieliby wykonywać dany zawód. Książka jest świetnie zobrazowana i ciekawie napisana. Zdecydowanie można polecić ją dzieciom od 4 roku życia.

W3Schools

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.