Biblia. Komiks

Autor: Sergio Cariello
Wydawnictwo: M
Liczba stron: 832
Wiek: 10+
Moja ocena: 5/5

„Biblia. Komiks” to graficzne opowiadanie dla czytelników, które ożywia historię w nowy, ekscytujący sposób.

Publikacja przedstawia krótkie narracje w porządku chronologicznym, ułatwiając śledzenie czasu wydarzeń w Biblii i budowanie ekscytującego punktu kulminacyjnego Bożej historii odkupienia. Sekcje obejmują: Stworzenie, Ojca wiary, Życie Józefa, Mojżesza, Jozuego, Sędziów Bożych, Królów, Proroków, Wygnańców, Narodziny i służbę Jezusa, Ostatnie dni Jezusa, Narodziny Kościoła oraz Słowa do kościoła.

Każda strona wzbudza ciekawość, aby poznać Słowo Boże oraz poznać naszego Stwórcę osobiście. Czytelnicy będą świadkami aktywnej obecności Boga w świecie poprzez historie z życia Jezusa i wielkich bohaterów wiary.

„Biblia. Komiks” to mieszanka potężnych obrazów i jasnego opowiadania, porywająca wyobraźnię i zaszczepiająca prawdę, która zaprasza do odkrycia własnej przygody życia z Bogiem. Połączenie ilustracji, narracji i dialogów sprawia, że postacie i fabuły są łatwiejsze do wyobrażenia i zrozumienia.

W3Schools

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.