Diabełki 2. Sama radość

Autor: Olivier Dutto
Wydawnictwo: Egmont
Liczba stron: 144
Wiek: 6+
Moja ocena: 5/5

„Diabełki 2. Sama radość” to komiks dla dzieci o psotnym rodzeństwie, które każdego dnia doprowadza się nawzajem do szału.

Niniejszy album zbiorczy składa się z trzech tomów oryginalnych: „Uwaga, głupawy brat!”, „Sama radość!” i „Siostra na sprzedaż”. Tomek i Nina po raz kolejny płatają figle na każdej stronie, rozśmieszając czytelników.

Brat, potocznie nazywany Knypkiem przez siostrę Ninę, przeważnie daje się jej sprowokować i najczęściej za to obrywa. Sprytna siostra uwielbia, kiedy brat dostaje karę od rodziców. Dziewczynka za każdym prawie razem otrzymuje to, czego chce od Tomka. Natomiast młodszy brat, nazywa siostrę Kosmitką, ponieważ nie wierzy, że tak złośliwa i uparta osoba może być człowiekiem. Czasem zdarza mu się wygrać z Niną, ale w większości przypadków to on dostaje po uszach. Jednak czasem rodzeństwo jest ze sobą w zmowie przeciwko rodzicom, którzy zmuszają ich do jedzenia nielubianych posiłków, lub zabraniają oglądać wieczorem telewizję. Wówczas oboje się jednoczą i testują cierpliwość mamy i taty.

Adaś bardzo się ucieszył na wieść o drugiej części Diabełków i w całości przeczytaliśmy komiks jednego wieczoru, śmiejąc się przy tym głośno!

„Diabełki 2. Sama radość” to zabawna, przygodowa powieść graficzna dla dzieci, która rozbawia do łez. W zapowiedziach pojawiła się wzmianka o kolejnej części i my na nią z niecierpliwością czekamy!

W3Schools

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.