Czerwone Saneczki

Autor: Erin Guendelsberger
Wydawnictwo: Świetlik
Liczba stron: 40
Wiek: 4+
Moja ocena: 5/5

„Czerwone Saneczki” to ciepła opowieść ze śnieżną scenerią o podążaniu za marzeniami, niezniechęcaniu się i wytrwałości.

Małe Czerwone Saneczki mają wielkie marzenie, chcą stać się wielkimi czerwonymi saniami Świętego Mikołaja i latać z nim po niebie, podczas gdy on dostarcza wszystkie prezenty w Wigilię.

Inne zabawki w sklepie dla dzieci próbują ją zniechęcić, mówiąc jej, że jest za mała, za młoda, nie potrafi latać i że nigdy nie będzie mogła spotkać Świętego Mikołaja. Pomimo tych wszystkich złośliwości i negatywności, małe czerwone saneczki nastawione są na swój cel i mają zamiar przynajmniej spróbować spełnić swoje marzenie. Saneczki wyruszają na przygodę zdeterminowane, aby zrobić wszystko, co mogą, aby tak się stało.

Ich podróż jest trudna i niebezpieczna, ale nigdy się nie poddają. Z pomocą życzliwych przyjaciół, których spotykają po drodze, małe Czerwone Saneczki w końcu odkrywają swoje prawdziwe przeznaczenie i Święty Mikołaj dostrzega wszystkie jej wysiłki, by nieść radość i szczęście otaczającym je osobom.

„Czerwone Saneczki” to urocza opowieść z niesamowitymi ilustracjami, niosąca przesłanie wytrwałości i bycia pomocnym. Ilustracje są przepiękne w stylu retro, a magiczny morał bożonarodzeniowy zostanie dobrze przyjęty przez młodych czytelników w każdym wieku. Myślę, że tytuł byłby dobrym świątecznym dodatkiem do każdej dziecięcej biblioteki. Polecam.

W3Schools

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.