Gutek i potwory. Obronić Nautilusa

Autor: Jaume Copons
Wydawnictwo: RM
Liczba stron: 136
Wiek: 6+
Moja ocena: 4/5

„Gutek i potwory. Obronić Nautilusa” to dalszy ciąg szalonych przygód zwariowanej bandy przyjaciół.

Pewnego razu Gutek znalazł w szkolnej bibliotece Pana Flata i pomyślał, że to zwyczajny pluszak. Mimo to chłopiec zabrał go ze sobą do domu. Podczas czytania, maskotka nagle ożyła i Gutek zaprzyjaźniłam się z Panem Flatem. Zabawka opowiedziała mu swoją historię o wygnaniu z „Księgi potworów” przez niejakiego doktora Brzydkofa. Następnie nastąpiła seria przygód i część pierwsza kończy się tym, że pojawią się kolejne potworki, również wypędzone przez złego doktorka.

W tym tomie bohaterowie odkrywają, że Doktor Brzydkof i jego pomocnik Śnięty planują atak na restaurację Nautilus. Gutek wraz z potworkami postanowili obserwować ich i obronić przed nimi lokal. Na szczęście Kuchniomistrz, potwór z kuchni, pomaga przeprowadzić plan, który krzyżuje szyki doktorowi i jego koledze.

„Gutek i potwory. Obronić Nautilusa” to książka wypełniona zabawnymi ilustracjami i fantastycznymi historiami, które łączą humor oraz przygodę. Zwariowaną historię dopełnia szereg zdjęć. Rysunki przeważają nad tekstem, dzięki czemu książka jest idealną lekturą dla niezbyt entuzjastycznych początkujących studentów.

W3Schools

One comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.