Podróż przez pustynię. Minecraft. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Tom 3

Autor: Cube Kid
Wydawnictwo: Jaguar
Liczba stron: 48
Wiek: 5+
Moja ocena: 4+/5

Fani Minecraftu, chodźcie bliżej, mam Wam do pokazania: „Podróż przez pustynię. Minecraft. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Tom 3”, w którym wieśniak Runt, zombiak Blurb i wojowniczka Marguerite wyruszają na poszukiwanie portalu, by walczyć ze straszliwym Smokiem Endera.

Na stronach komiksu pojawiają się dodatkowe postacie: Alberic, zaciekły wojownik i Buła, jego uczennica. Oboje chcą powstrzymać Margueritę, która zaprzyjaźniła się z ich wspólnym wrogiem.

Trójka przyjaciół dociera do twierdzy, ale okazuje się, że portal składa się z 12. bloków i do każdego z nich trzeba włożyć jedno oko endu, żeby go aktywować. Ponownie są zmuszeni do wyruszenia na wyprawę i zakupu potrzebnej liczby zielonych krążków od osadnika, kapłana z północy.

Młodzi czytelnicy, przeglądając kadry komiksu, będą świadkami przemiany Alberica w zombiaka, za sprawą wielkiego czarownika Minecrafta – Herobrine’a. Także walka z wojowniczką i jej sojusznikami wzbudza wiele emocji. Jednak na końcu dzieci będą mogły oddychać z ulgą, ponieważ Mistrz Alberic, w zamian za złotą zbroję, wykupił od osadnika kapłana wszystkie oczy Endera, właśnie te, które potrzebne są do portalu.

„Podróż przez pustynię. Minecraft. Pamiętnik 8-bitowego wojownika. Tom 3” to powieść graficzna, pełna akcji i przygód, które oczarują każdego gracza we wszechświecie Minecraft. Dialogi bohaterów miejscami są zabawne i w dużej mierze oddają to, co dzieje się na rysunkach. Mój mały maniak wetuje kartki każdego tomu i z pamięci opowiada historię swoich ulubieńców. To prawdziwy fan wirtualnego świata.

W3Schools

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.