Pod tym samym niebem

Autor: Robert Vescio
Wydawnictwo: Adamada
Liczba stron: 32
Wiek: 3+
Moja ocena: 4/5

„Pod tym samym niebem” to książka, która opowiada o tym, jak miłość i przyjaźń mogą połączyć przestrzeń między kontynentami, aby rozjaśnić niebo nad naszym życiem.

Jest to opowieść o bezimiennym chłopcu mieszkającym w mieście i bezimiennej dziewczynie ze wsi, eksplorując pragnienie zmniejszenia dystansu metaforyczną rzeczywistością.

Młody czytelnik zanurza się w światy dwójki małych dzieci, które pomimo życia po przeciwnych stronach świata mają wspólne pragnienie – dzielić swoje życie jako przyjaciele. To ogromna trudność, kiedy jest się tak daleko od drugiej osoby.

„Pod tym samym niebem” sugeruje, że wszyscy jesteśmy tacy sami i że nie musimy mieszkać obok siebie, aby cieszyć się prawdziwą, trwałą przyjaźnią. Jak przedstawiają to bohaterowie historii, możemy być miłośnikami kurczaków lub gołębi, ale w głębi duszy nasze wspólne pragnienie wznoszenia się ponad uprzedzenia i różnice jest tym, co ostatecznie zbliża nas do siebie.

W3Schools

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.