Slow Fashion na śmiecenie w imię mody nie dajemy naszej zgody

Autor: Megan Anderson
Wydawnictwo: Studio Koloru
Liczba stron: 22
Wiek: 3+
Moja ocena: 4+/5

„Slow Fashion na śmiecenie w imię mody nie dajemy naszej zgody” to książeczka, która podkreśla pozytywną stronę dokonywania etycznych wyborów dotyczących odzieży.

Lektura zachęca do kreatywnej zabawy, jednocześnie badając palące problemy globalne w pozytywny, podnoszący na duchu sposób. Pokazuje młodym czytelnikom, jak świadomie podążać za modą i zmienić to w dobrą zabawę. Uczy, że mniej nie znaczy gorzej i daje proste wskazówki, jak wybierać ubrania i dbać o nie, by służyły jak najdłużej. Podpowiada co zrobić z rzeczami, które są już za małe lub się znudziły. Wszystko po to, by ochronić Ziemię przez całkowitym zniszczeniem.

„Slow Fashion na śmiecenie w imię mody nie dajemy naszej zgody” to tytuł poruszający ważny temat i jest także dobrym punktem wyjścia do edukacji w zakresie świadomych i przemyślanych wyborów dotyczących mody. Warto zaczepiać w najmłodszych dobre nawyki od najmłodszych lat. Polecam.

W3Schools

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.