Mam pomysł!

„Mam pomysł!” to książka Wydawnictwa Buka, wykonana w całości przez Dagmarę Sen, która zabiera młodych czytelników do krainy dziecięcej wyobraźni i kreatywności.

Ta publikacja otwiera dzieciom oczy na to, jak to jest mieć pomysł, czym on jest, jak wygląda i co z nim można zrobić. Mała Jula, tak jak każde dziecko jest dociekliwa i za wszelką cenę chce przedstawić Pomysł, na który każdy się cieszy, gdy go ma.Na kolorowych rozkładówkach młodzi czytelnicy będą śledzić Pomysł, jego najciekawsze wersje i te niezbyt przemyślane. Pomysły praktyczne i dziwacznie abstrakcyjne, ekologiczne i te, które nagle uciekają z naszej głowy.


„Mam pomysł!” to książka z serii „Tuki Tuki” dla dzieci od lat 4. Jest estetycznie wydana, w twardej oprawie i dużym formacie. Uważam, że przeczytanie tytułu małemu dziecku da mu wiele wskazówek i rozwieje sporo wątpliwości co do tego, czym jest Pomysł. Fajna pozycja do wspólnego czytania, rozmawiania, analizowania i wymyślania pomysłów!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.