Wielka księga map

Wydawnictwo: Olesiejuk
Liczba stron: 20
Wiek: 3+
Moja Ocena: 3+/5

„Wielka księga map” to atlas kontynentów, dzięki którym najmłodsi poznają cuda świata.

Bardzo kolorowa lektura, w całości kartonowa. Dziecko znajdzie tutaj mnóstwo fascynujących informacji o tajemniczych cywilizacjach, wyjątkowych zwierzętach i unikalnych budowlach.

Na pierwszej stronie wyjaśnione będzie co to takiego Ziemia. Następnie poznamy fantastyczne i niesamowite miejsca z różnorodnymi środowiskami naturalnymi: pustynie, wodospady, kaniony i wielobarwne rafy koralowe.

Dostaniemy zastrzyk wiedzy na temat rzadkich zwierząt, które są tak unikatowe, że mogą żyć jedynie w bardzo specyficznym środowisku i występują tylko w jednym miejscu na świecie.

Jedna z rozkładówek pozwala młodemu czytelnikowi zapoznać się ze sławnymi wieżami na świecie.

Natomiast kolejne stronice poświęcone są kontynentom, gdzie przytoczone będą informacje o krajach, będących ich częścią. Przeczytamy o ciekawych miejscach, zwierzynie czy zjawiskach przyrodniczych.

„Wielka księga map” spodoba się małym odkrywcom żądnym poszerzenia wiedzy na temat ziemi, ale i ogólnej wiedzy o różnych krajach i ich zwyczajach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.