Gdzie jest twoja siostra?

Autor: Puck Koper
Wydawnictwo: Wilga
Liczba stron: 40
Wiek: 4+
Moja Ocena: 5/5

„Gdzie jest twoja siostra?” opowiada o poszukiwaniu (i znalezieniu) dziecka zagubionego podczas zakupów. 

Mama zabiera ze sobą bliźniaki na zakupy do domu towarowego po nowy garnek. Dla dzieci jedyną korzyścią, jaką mogą zobaczyć, jest to, że w sklepie jest kawiarnia z ciastem, ale mama mówi, że dzisiaj nie mają czasu, aby się tam zatrzymać. Pędzą tu i tam, i wszystko jest w porządku, dopóki Hanię nie rozprasza pies i nie rozdziela się z rodziną. 

Przeglądając kolorowe szaleństwo na każdej stronie, czytelnicy śledzą Hanię, młodą uciekinierkę, zagubioną lub ukrywającą się w szalonym domu towarowym. 

Dzięki nietuzinkowym rysunkom, na każdej stronie czytelnik jest angażowany do wspólnego poszukiwania małej Hani pomiędzy sklepowymi regałami. 

Podążamy za Hanią przez każde piętro. Szaleństwo nasila się na każdej stronie, gdy coraz więcej osób dołącza do polowania, zanim Hania w końcu ponownie łączy się z siostra i mamą. Na koniec wszyscy wspólnie udają się na ciasto, aby świętować. Z racji tego, że zakupy nie udały się, mama deklaruje, że wróci po garnek w przyszłym tygodniu. Na co Hania mówi do rodzeństwa: „W poniedziałek to ty odwrócisz uwagę mamy”.

„Gdzie jest twoja siostra?” bardzo nam się spodobała. Żywe kolory przyciągają oko. Naprawdę polecam.

W3Schools

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.