Czarodziejski most

Autor: Dorota Gellner
Wydawnictwo: Bajka
Liczba stron: 32
Wiek: 3+
Moja Ocena: 3+/5

„Czarodziejski most” to rymowana, krótka i esencjonalna bajka, w której zło przemienia się w dobro, dzięki przejściu na drugą stronę magicznego mostu.

Most jest często uczęszczany, przechodzą przez niego różni bohaterowie. Każdy, kto na niego wejdzie, zmienia się nie do poznania. Jest to miejsce jak ze snu, gdzie w jednej chwili wszystko potrafi stać się lepsze. Każdy ma tu szansę zacząć nowe życie, o którym dotąd tylko marzył.

Zła czarownica staje się dobrą wróżką, diabeł zmienia się w anioła, staruszkowie w dzieci, skąpiec rozdaje swoje bogactwa, sierotka zamienia się w królewnę, wielkolud może wreszcie być krasnoludem. Wreszcie nawet burza się wypogadza i pozwala tęczy wyjść zza chmur.

„Czarodziejski most” to opowieść o tym, że nawet najbardziej niezwykłe, niewypowiedziane marzenia, mogą się spełnić. Gdyby tylko gdzieś był taki most, ja mam już swoje pragnienie gotowe, by się spełniło.

W3Schools

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.