Rebelia. Urządź to po swojemu!

Autor: Liliana Fabisińska
Wydawnictwo: Papilon
Liczba stron: 224
Wiek: 6+
Moja ocena: 4/5

„Rebelia. Urządź to po swojemu!” to kreatywny podręcznik dla dziecka, w którym wszystko jest możliwe.

Na 224 stronach młody czytelnik będzie mógł wykazać się zdolnościami artystycznymi i puścić wodze wyobraźni. Świat Rebelii można urządzić po swojemu, od początku do końca. Jedyna zasada w rebelianckiej rzeczywistości to Zasada Twojej Racji.

Autor ilustracji, Paweł Mildner, w komiksowej formie świetnie ujął elementy świata, które należy poddać małej rewolucji. Na stronach znajduje się sporo wykreślanek i testów, które zajmie dziecko na dłuższą chwilę. Pozwala mu decydować o sobie, ale jednocześnie pokazuje, że zasady są w życiu potrzebne.

„Rebelia. Urządź to po swojemu!” to książka, w której można malować, kleić i pisać. Została stworzona dla dzieci po to, aby oderwać je od technologicznych gadżetów. Tutaj same mogą zadecydować co uważają dla siebie za najlepsze. Ciekawym pomysłem jest napisanie do samego siebie listu za 15 lat, co może być bardzo fajnym pomysłem. Co sądźcie?

W3Schools

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.