Jak zostać szpiegiem. Podręcznik tajnego agenta

Autor: Daniel Nesquens
Wydawnictwo: HarperKids
Liczba stron: 64
Wiek: 5+
Moja ocena: 5/5

„Jak zostać szpiegiem. Podręcznik tajnego agenta” dziecięcy tytuł z zabawnymi faktami o tajnym świecie agentów specjalnych i ich misjach. 

Aby zostać szpiegiem, nie trzeba nosić płaszcza, eleganckich wąsów, ani specjalnej teczki. Wystarczy być spostrzegawczym, gotowym do niezwykłych działań i przeczytać ten podręcznik od deski do deski.

Dzięki humorystycznym ilustracjom i żartobliwym anegdotom młodzi czytelnicy dowiedzą się, jak stworzyć sekretną tożsamość, jak spakować się na misję i jak poznać najważniejsze techniki profesjonalnego szpiegostwa.

Publikacja zawiera szczegółowe wskazówki dla przyszłych szpiegów i dokładne opisy technik, niezbędnych gadżetów i niezwykłych metod działania. Młodzi czytelnicy przeczytają o najsłynniejszych agentach i ich sprycie oraz dekodowaniu wiadomości.

„Jak zostać szpiegiem. Podręcznik tajnego agenta” to tytuł, który pochłonął Adasia do ostatniej strony. Kolorowe i zabawne ilustracje cieszą oko. Myślę, że po takiej dawce sekretnej wiedzy i ciężkim treningu, każdy młody czytelnik może zostać Wielkim Szpiegiem. Książkę polecam zarówno początkującym agentom, jak i mistrzom szpiegowania.

W3Schools

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.