Legendy polskie

Autor:Wanda Chotomska
Wydawnictwo: Aleksandria
Długość: 2 godziny 31 minut
Wiek: 4+
Moja ocena: 5/5

„Legendy polskie” to niezwykle bajkowe opowieści w formie audiobooka, które rodzą ciekawość świata, pobudzają myślenie i kreatywność małego czytelnika.

Na płycie znajduje się 11 utworów, pięknie przeczytanych przez znakomitego polskiego aktora Wiktora Zborowskiego. Historie zebrane przez Wandę Chotomską, są źródłem cennej i bogatej wiedzy, która przekazywana z pokolenia na pokolenie umacnia świadomość patriotyczną oraz przybliża nam nasze korzenie. Na dzieci czeka 2 i pół godziny słuchania bajek o groźnym smoku, czarnoksiężniku, ciemnych lochach, skarbach, rycerzach i księżniczkach. Wystarczy się wsłuchać i oddać przyjemności cieszenia się opowieściami.

„Legendy polskie” to ciekawe, barwne opowiadania zrozumiałe dla czytelnika w wieku wczesnoszkolnym. Uważam, że każde polskie dziecko powinno poznać klasyczne bajki, ponieważ poszerzają one jego horyzonty myślowe, pokazują mu właściwe sposoby postępowania poprzez płynące z nich wartości i morały, oraz zmuszają do przemyśleń na temat otaczającego nas świata.

W3Schools

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.