Diabełki. Siostrom wstęp wzbroniony. Tom 3

Autor: Olivier Dutto
Wydawnictwo: egmont
Liczba stron: 144
Wiek: 6+
Moja ocena: 5/5

„Diabełki. Siostrom wstęp wzbroniony. Tom 3” to zabawny komiks o rodzeństwie i ich psotach, podstępach i dokuczaniu sobie nawzajem.

Dla Niny i Tomka dzień bez odbycia kary to dzień nudny. Rodzeństwo na każdym kroku uprzykrza życie sobie i reszcie domowników. Nina, nazywana przez brata Kosmitką, prowadzi tajny dziennik „Kar Tomka” i jest już bliska 1000-nej. Na nieszczęście Knypka, potocznie nazywanego tak przez siostrę, rekordową karę dostaje w swoje siódme urodziny. Tomek jak zwykle usiłuje podstępnie zemścić się na Ninie za wyrządzane krzywdy. W niewielkim stopniu nawet się odgryza, ale najczęściej i tak siostra wygrywa stracie.

W tej części młodzi czytelnicy poznają Karalucha, chłopca, którego podobnie jak Knypka, gnębi starsze rodzeństwo. Poznamy także Franka, sprytnego kuzyna, który wykorzystuje Ninę i Tomka, aby jego pobyt u nich był dla niego korzystny. Zobaczymy, jak wygląda tydzień bez mamy i ojcowskie pomysły, które niekoniecznie sprzyjają Kosmitce i Knypkowi.

„Diabełki. Siostrom wstęp wzbroniony. Tom 3” to gwarancja śmiechu i dobrej zabawy. Kolorowe kadry bardzo dobrze oddają akcje figlów przebytych przez rodzeństwo. Cieszę się, że seria nie kończy się na 3. tomie, a co więcej w zapowiedziach widnieje wzmianka o kolejnej części Diabełków. Mam nadzieję, że długo czekać nie będziemy!

W3Schools

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.